Antiguan Village Retreat
De 1-slaapkamer Antiguan Village Retreat St. John's villa bevindt zich binnen 4 km van het Museum of Antigua and Barbuda en biedt toegang tot verschillende toeristische plekken in de buurt.
Dit vakantiehuis ligt op korte rijafstand van 10 minuten van Stingray City en Redcliffe Quay is op 15 minuten rijden verderop gesitueerd. Voor sportliefhebbers is deze 1-badkamer villa een ideaal startpunt om de sportscene van St. John's te ontdekken, met Sir Vivian Richards Stadion op 5 km afstand.
Deze woning is met de auto in 10 minuten te bereiken vanaf de luchthaven V. C. Bird.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
Kamervoorzieningen
- Patio
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe ver is Antiguan Village Retreat villa van de luchthaven V. C. Bird?
Antiguan Village Retreat villa ligt op 10 minuten rijden van de luchthaven V. C. Bird. - ❓
Is er Wi-Fi in Antiguan Village Retreat villa?
Ja, Antiguan Village Retreat villa biedt WiFi aan. - ❓
Welke betaalmethoden staat Antiguan Village Retreat villa toe?
Antiguan Village Retreat villa accepteert betalingsmethoden zoals Visa, Mastercard en American Express. - ❓
Is er een keuken in Antiguan Village Retreat villa?
Een complete keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in Antiguan Village Retreat villa. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar dit vakantiehuis?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij dit vakantiehuis. - ❓
Wat zijn de leukste bezienswaardigheden tijdens een verblijf in deze villa?
Enkele van de beste bezienswaardigheden in St. John's zijn Redcliffe Quay en Epicurean Fine Foods & Pharmacy, die respectievelijk op 4 en 2 km van deze villa liggen. Daarnaast is Stingray City (4,1 km) ook een aanrader om te bezoeken.